RANKSail NosClassHELMCREWCLUBPtsRACE 1RACE 2RACE 3RACE 4RACE 5RACE 6NET
1 6680-Tom StoreyRupert Jameson Yorkshire Dales / HISC 14 3 7 1 ‑10 1 2-
2 4627-Ben Hutton‑PenmanAbi Jayasekara Corinthian Otters 19 10 2 2 1 4 ‑16-
3 5627-William CaigerBecky Caiger Sevenoaks School 20 1 3 4 7 5 ‑11-
4 4624-Alice davisAlastair brown Great Moor Sailing Club 24 ‑11 1 5 9 6 3-
5 6200-Angus KilpatrickFreddie Fisher HISC 38 6 4 7 8 ‑31 13-
6 6214-Robbie McDonaldTeddy Ferguson HISC / Windermere School 41 7 6 ‑20 19 3 6-
7 6312-Josh DaviesIan Ratnage Sevenoaks 42 4 8 17 3 ‑29 10-
8 501-Caitlin MorleyJoe Blaker Burnham Sailing Club / Benfleet Sailing 44 18 ‑26 8 12 2 4-
9 5000-Ralph NevileLuke Anstey Frensham Pond SC 45 9 ‑15 15 2 11 8-
10 5775-Sophie DennisOlivia Bracey‑Davis HISC 46 2 12 14 11 7 ‑21-
11 3672-Alexander RatseyIssy Spurway RWYC / Bowmoor/HISC 49 12 ‑20 3 6 8 20-
12 3774-Ben TuttleJakey Wood H I S C 52 17 9 ‑22 4 21 1-
13 6323-Flo PetersMeggie Caldwell HISC 58 5 10 ‑18 15 14 14-
14 5174-Blake TudorBrett Tudor Brightlingsea SC 64 19 5 11 (RET) SCP 5-
15 6300-Raulf BerryBen Bradley Hayling Island Sailing Club / Hill Head 69 13 17 ‑19 18 12 9-
16 5450-Joe SlipperTea Sirolla Silverwing/ QMSC 82 21 13 26 (RET) 10 12-
17 6037-Freddy WoodLucy Hewitson Hayling Island Sailing Club 87 15 14 6 (RET) 28 24-
18 6264-Kevin FarrellLiam Farrell Llandudno SC 88 23 11 12 (RET) 17 25-
19 4079-Annie HammettEmma Wells HISC 92 25 30 9 (RET) 9 19-
20 6330-Phoebe PetersRachel Pyke HISC 94 20 ‑28 13 17 22 22-
21 6613-Ioan ThompsonOscar Thompson Tenby SC 95 14 ‑32 31 5 27 18-
22 5625-Tom BurkeTheo Stewart Coniston Sailing Club / Windermere Schoo 105 24 16 25 25 15 ‑27-
23 5847-Julia BarnesEloise Clapson‑McBride RTYC / LLSC 107 8 23 27 23 26 ‑36-
24 3373-Ching WongElinor Oleary Island Barn Reservoir Sailing Club 108 ‑27 19 21 27 18 23-
25 6919-Oliver BunceArchie Baker Rutland Sailing Club 110 22 27 ‑30 20 13 28-
26 2422-Fergus PyeSamuel Blaker Draycote Water Sailing Club /Benfleet Ya 113 26 21 23 13 ‑30 30-
27 5028-Joshua ManningLucy Hughes Rydal penrhos / Pwhelli 118 28 22 16 21 ‑36 31-
28 6569-Nicholas RossLibby Thompson Portchester Sailing Club / HISC 120 ‑29 29 28 22 24 17-
29 4904-Katheryn BynePhoebe Jones Draycote Water / Burnham Squiddies 121 (OCS) 24 10 RET 32 15-
30 6820-Emma hutchingsEliza south Pagham / Emsworth SC 126 30 ‑33 24 14 25 33-
31 335-Ted LaneRupert Clapham CVLSC 127 32 18 ‑33 28 20 29-
32 105-Catriona ForrestEvie Tynan Dalgety Bay Sailing Club 134 31 25 29 16 33 ‑34-
33 6199-Ethan GerrellTom Barnes QMSC/RTYC 137 16 34 32 (RET) 23 32-
34 4470-Quinn EdmondsFin Oliver Chew Valley Lake SC 146 (DNC) DNC DNC DNC 19 7-
35 2383-George SherwoodElla Lowe HISC 155 34 35 ‑36 26 34 26-
36 6819-Blake LattaAlice Smith HISC / Warsash YC 157 33 31 34 24 35 (RET)-
37 4917-Alfie SheahanBen Hook CVLSC 170 35 36 35 29 ‑37 35-
38 1002-Rosie SheahanSusie Sheahan CVLSC 188 36 37 37 (RET) 38 RET-
39 4626-Tim HireAbby Hire Royal Lymington YC 200 (DNC) DNC DNC DNC DNC DNC-

Scored and Submitted using Sailwave

This page took 0.0352seconds to load