This list includes all entries to the Championship. Those entries identified with a tick are the 'Confirmed' entries which have completed all the entry requirements. All other entries are 'Provisional', either because payment of the entry fee hasn't been received or we are awaiting confirmation of eligibility to compete from your National Class Association. If you have any queries, please contact manager@470.org

470 MEN Entries
 NAME CLUB     
ARG 10Robby BISI
Santiago MASSERONI
Club Nautico San Isidro
Club Veleros Barlovento
ARG 7Lucas CALABRESE
Juan DE LA FUENTE
Yacht Club San Remo
Yacht Club San Remo
Zaoli Sails: www.zaolisails.com Nautivela: www.nautivela.com
AUS 11Mathew BELCHER
Malcolm PAGE
Royal Queensland Yacht Club, Middle Harbour YC
Middle Harbour Yacht Club
Australian Sailing Team Estate Master Sands Resorts Acuity
AUS 13Sam KIVELL
William RYAN
Sandringham Yacht Club
AUS 14Max TAYLOR
Ben GUNTHER
Sandringham Yacht Club
Royal Brighton Yacht Club/ Sandringham Yacht Club
Victorian Institute of Sport
AUS 6Alexander CONWAY
Patrick CONWAY
Middle Harbour Yacht Club
Middle Harbour Yacht Club
AUT 3Matthias SCHMID
Florian REICHSTÄDTER
Yacht Club Breitenbrunn
Yacht Club Breitenbrunn
Allianz www.marinepool.de Sportpool Burgenland
AUT 437David BARGEHR
Lukas MÄHR
Yacht Club Bregenz
Yacht Club Bregenz
BEL 20Wouter DE MUNCK
Quinten LAUWERS
Wvd Mechelen
Wvd Mechelen
ZAO Forticine
BRA 186Thomas SUMNER
Felipe BRITO
Sao Paulo Yacht Club
Sao Paulo Yacht Club
BRA 37Fabio PILLAR
Gustavo THIESSEN
Cbvm
Cbvm
CAN 611Fraser MCMILLAN
Erik VAN DER POL
Royal Victoria Yacht Club
Ocean Rodeo
CAN 902Jonathan REID
Teddy SKIFFINGTON
Royal Nova Scotia Yacht Squadron
CHN 820Chao WANG
Hao LAN

 
CRO 111Lovro IVANOV
Marko CARIC
Jedrilicarski Klub Uskok
CRO 83Sime FANTELA
Igor MARENIC

CYP 1Nikolas LOFITIS
Louis CHRISTODOULOU

CZE 11Ondrej BOBEK
Pavel BOBEK
YC Banik Ostrava
YC Banik Ostrava
DEN 150Nicolas Brandt HANSEN
Jakob Ege FRIIS
Hsh/kbl
Hsh /kbl
DEN 155Anders ILDAL NIELSEN
Frederik ANDERSEN
Vedbaek Sejlklub
Skovshoved Sejlklub
DEN 158Henrik Rask SOGAARD
Soren Wiegand KRISTENSEN
Royal Danish Yachtclub
Royal Danish Yachtclub
ESP 101Jordi TRIAY
Marc RIERA
Club Marítimo Mahón
Club Nŕutic Fornells
BALEARIA
ESP 121Toni RIVAS MAS
Emilio JOVER CASTRO
Club Nautic Garraf
Club Nautic Garraf
Brumar
ESP 14David OMEDES REQUENA
Óscar LÓPEZ RAVETLLAT
Club Vela Palamós
Club Nŕutic El Balís
Marina d'Empuriabrava
ESP 5Toni TUR BONED
Aleix SELLÉS VIDAL
Club Nautic Sant Antoni De Portmany
Federació Catalana De Vela
Ulisses CAT // Federació Catalana de Vela // Sant Antoni de Portmany
ESP 68Pablo SANTURDE
Alejandro RAMOS
Rcm Santander
Rcm Santander
ESP 9Onan BARREIROS
Aaron SARMIENTO

FIN 7Joonas LINDGREN
Niklas LINDGREN
Hsk
Hsk
FIN 8Pyry ITKONEN
Matias AUTIO
Helsingfors Segelklubb
Helsingfors Segelklubb
FRA 27Sofian BOUVET
Jeremie MION
Yacht Club D'antibes
FRA 29Simon MORICEAU
Vincent GUILLARM
Sr Brest
Usam Brest
Interface Concept DCNS
FRA 34Skoczek-bernard GABRIEL
Nebout-javal ACHILLE
Yacht Club Mauguio Carnon
Yacht Club Mauguio Carnon
INSA Lyon Région Languedoc
FRA 44Pierre LEBOUCHER
Vincent GAROS

LEMERPAX AG+ spars Wichard Maui Jim Famille Mary Direct sailing la Baule Greement import
FRA 7Nicolas CHARBONNIER
Baptiste MEYER DIEU
Yacht Club Antibes
Club Nautique Nice
 Banque Populaire Veolia propreté Douanes françaises
FRA 77SACHA Pelisson
NICOLAS Rossi
Yacht Club Antibes
Yacht Club Antibes
FRA 8Kévin PEPONNET
Julien LEBRUN
SR Rochelaise
ASPTT La Rochelle
Région Poitou
GBR 0Matt MEE
Ian DOBSON
Hollingworth Lake SC
Burwain SC
Allen Brothers English Braids SOCAP
GBR 826Ben PALMER
Konrad WEAVER
Island Barn Reservoir Sailing Club
Helensburgh Sailing Club
Craftinsure
GBR 843Jonny MCGOVERN
Christian BIRRELL

ALLEN, FUNKYSTARFISH, PREDATOR
GBR 844Luke PATIENCE
Stuart BITHELL

Hollingworth Lake Sailing Club
Selden
GBR 846Ben SAXTON
David KOHLER
Royal Thames Yacht Club
Linlithgow Loch Sailing Club
Rola
GBR 85Nic ASHER
Elliot WILLIS
Wobyc
Williams Lea, Contract Personnel Ltd, UK Sport, Skandia
GBR 852Philip SPARKS
Chris GRUBE
Royal Lymington Yacht Club
Bala Sailing Club
Harken
GER 18Tim ELSNER
Oliver SZYMANSKI
Verein Seglerhaus Am Wannsee
Joersfelder Segel Club
EES
GER 49Lucas Zellmer
Heiko SEELIG
Spandauer Yacht Club
Yachtclub Berlin Gruenau
Sailing Team Germany EWE AG Musto Gerd Eiermann
GER 4966Cedric DEPPE
Lasse GÜLZOW
Verein Seglerhaus Am Wannsee Berlin
Potsdamer Yachtclub Berlin
GER 4988Ferdinand GERZ
Tobias BOLDUAN
Deutscher Touring Yacht Club
Deutscher Touring Yacht Club
Hotel Vitalis: www.hotel
GER 55Jan-jasper WAGNER
Lennart SCHEULFER
Verein Seglerhaus Am Wannsee
Verein Seglerhaus Am Wannsee
 Marinepool
GER 74Daniel ZEPUNTKE
Dustin BALDEWEIN
Verein Seglerhaus Am Wannsee
GER 75Denny NAUJOCK
Nils SCHROEDER
Wassersportverein 1921
Wassersportverein 1921
GER 77Morten BOGACKI
Jens STEINBORN
Duesseldorfer Yachtclub
Verein Seglerhaus Am Wannsee
GER 84Magnus MASILGE
Moritz KLINGENBERG
Potsdamer Yacht Club E.v.
Potsdamer Yacht Club E.v.
GRE 1Panagiotis MANTIS
Pavlos KAGIALIS
Iop
Nokv
 www.3alfa.gr
GRE 10Vasilis PAPOUTSOGLOU
Akylas DROUGKAS
Sailing Club Of Pireus
Sailing Club Of Pireus
GRE 165Panagiotis KAMPOURIDIS
Gerasimos OROLOGAS
Yaught Club Of Greece
Yaughtclub Of Greece
GRE 3Sotiris TSAMIS
Faidon KOUNAS
Yacht Club Of Greece
GRE 333Fanis KAVAS
John ORFANOS
N.o.e
I.o.po.r.
GRE 4Adonis TSIBOUKELIS
George KARONIS
Nautical Club Tzitzifies-kallithea
Nautical Club Tzitzifies-kallithea
GRE 7Mileos MICHAEL
Andreas PAPADOPOULOS
Nokb
Nautical Club Of Thessaloniki
GRE 77Michalis STAVROU
Stathis PAPADOPOULOS

GRE 9Andreas-adonios BAKATSIAS
Alexandros-triadafillos BAKATSIAS
Nautical Club Tzitzifies-kallithea
Nautical Club Tzitzifies-kallithea
HKG 88Isamu Kendal SAKAI BIDDELL
Michael John HALKES
Hebe Haven Yacht Club, Hong Kong
Royal Hong Kong Yacht Club
HUN 32Gábor SALLAI
Bálint PERJÉS
Vvsi SC
Team Proximo
HUN 69Botond Tarzan SZIGETHI
Mihály BÁRDOS
Vvsi SC
Byc
Team Proximo
IND 18Pushparajan MUTTU
Narender RAJPUT
Army Yachting Node
Army Yachting Node
IRL 77Robert LEHANE
Iarlaith KENNEDY
Rcyc
 Curradinghy Sailing, Irish Sports Council, Gul
IRL 8Barry MCCARTIN
Thomas CHAIX
Cushendall Sbc
Tralee Bsc
 
ISR 11Yogev YOSEF
Yam AMIR

ISR 7Gideon KLIGER
Eran SELA

Sdot-yam Sailing Club
Yamit
ISR 9Eyal LEVINE
Ayal HAMBURGER
Hifa Sailing Club
Hapoel Eilat
ITA 11Fabio ZENI
Nicola PITANTI
Fraglia Vela Riva
Fiamme Oro - Polizia Di Stato
www.b
ITA 2Gabrio ZANDONŔ
Pietro ZUCCHETTI
Centro Velico Marina Militare
Sezione Vela Guardia Di Finanza
ITA 22Niccolo BERTOLA
Danilo ALCIDI
S.v. Aeronautica Militare
S.v. Aeronautica Militare
ITA 29Simon SIVITY KOSUTA
Jas FARNETI
Yacht Club Cupa
Yacht Club Cupa
ITA 4Luca DUBBINI
Roberto DUBBINI
Circolo Vela Toscolano Maderno
Circolo Vela Toscolano Maderno
ITA 5Giulio DESIDERATO
Edoardo BIANCHI
Yacht Club Italiano
www.imspiping.com Magic Marine
ITA 70Paolo CATTANEO
Vittorio ZAOLI
Yacth Club Sanremo
ITA 71Andrea AIRŇ
Nikolaos MASCOLI
Circolo Della Vela Bari
Circolo Della Vela Bari
Regione Puglia
JPN 4271Yuya ISHIKAWA
Shouichi YANAGAWA

JPN 4318Ichino NAOKI
Yosimi RYOUHEY
Cest La Vie
Cest La Vie
cest la vie sailing team
JPN 4326Tetsuya MATSUNAGA
Kimihiko IMAMURA

JPN 4395Shibuki IITSUKA
Jyumpei HOKAZONO

JPN 4396Ryunosuke HARADA
Yugo YOSHIDA
Abeam Consulting
Abeam Consulting
KOR 100Daeyoung KIM
Sungahn JUNG

KOR 102Chang-ju KIM
Ji-hoon KIM
Ksaf
NED 1Sven COSTER
Kalle COSTER
Wv Braassemmermeer
Wv Braassemmermeer
Delta Lloyd Kernploeg
NED 17Jorick WEIJERS
Rogier WEIJERS
Wv Het Bovenwater
Wv Het Bovenwater
TU Delft University of Technology
NED 28Dirk BENNEN
Remy OOMENS
Haarlemsche Jachtclub
K.w.v. De Koenen
NED 77Steven LEFEVRE
Steven KROL
Wv De Doordrijvers
 kwv De Kaag
Delta Lloyd Kernploeg
NZL 209Francisco LARDIES
Finn DRUMMOND
Glendowie Boating Club
Wakater Boating Club
www.sailutions.co.nz selden north sails four winds foundation
NZL 212Paul SNOW-HANSEN
Jason SAUNDERS
Wakatere
Tauranga
NZL 98Geoff WOOLLEY
Daniel WILLCOX
Royal New Zealand Yacht Squadron
Murrays Bay Sailing Club
www.donaghys.com www.sportconnect.co.nz
PAK 16Xerxes B AVARI
Mehboob RAFIQ
Karachi Yacht Club
Karachi Yacht Club
POL 5Michal WYSOCKI
Pawel WYSOCKI

POL 507Piotr RADOWSKI
Marcin WANTKE
Yacht Klub Polski Gdynia
Yacht Klub Polski Gdynia
POR 1Alvaro MARINHO
Miguel NUNES
Clube Vela Do Barreiro
Clube De Vela Do Barreiro
POR 17António MATOS ROSA
Fausto BRIOSA
Clube Naval De Cascais
RUS 2Mikhail SHEREMETYEV
Maxim SHEREMETYEV
S-petersburg Sailing SChool
RUS 666Pavel ZIMIN
Ilya KHOREV

RUS 7Vladimir CHAUS
Denis GRIBANOV
Krasnodar Sailing SChooll
SIN 23Roy TAY
Terence KOH
Singapore Sailing Federation
Singapore Sailing Federation
SIN 7Sean LEE
Joel PANG
Singapore Sailing Federation
Singapore Sailing Federation
SLO 142Dylan TIDD
Nejc DOLINSEK
Jadralni Klub Pirat Portorož
Jadralni Klub Pirat Portorož
SLO 21Mitja MIKULIN
Sebastian PRINCIC
Y.c. Burja Izola
Y.c. Burja Izola
SUI 1429Yannick BRAUCHLI
Romuald HAUSSER
Segler Vereinigung Thalwil, Segel Club Enge
Club Nautique Versoix
Bossard AG www.bossard.com
SUI 7Olivier GREMAUD
Adrien Gremaud
Club Nautique Morges
Club Nautique Morges
SWE 333Victor BERGSTROM
Marcus DACKHAMMAR
Gkss
Gkss
 
SWE 338Jonathan HAMOU
Ton THÖRN
K.s.s.s
K.s.s.s
SWE 340Carl JOHANNISSON
Wilhelm JOHANNISSON
Royal Swedish Yacht Club
Royal Swedish Yacht Club
SWE 341Anton DAHLBERG
Sebastian ÖSTLING
Royal Swedish Yacht Club
Royal Swedish Yacht Club
Skyways www.skyways.se
SWE 345Nicklas DACKHAMMAR
Fredrik BERGSTRÖM
Gothenburg Royal Yatch Club
Gothenburg Royal Yatch Club
TUR 890Deniz CINAR
Ates CINAR
Istanbul Sailing Club
Istanbul Sailing Club
UKR 1Andrii KLOCHKO
Andrii LOSYTSKYI
Obolon Delkar,
Obolon Delkar
UKR 17Dmytro SUSHCHEVS'KYY
Igor SEVERIANOV
Meteor
Meteor
UKR 5Vitaliy MOSHKOVSKIY
Sergii POLISHCHUK
Shvsm Kiev
Osdushor
UKR 67Iurii ZHURAVLOV
Pavlo MAZUEV

USA 1713Stuart MCNAY
Graham BIEHL
Graham Biehl
Graham Biehl
 US Sailing Team Alphagraphics
USA 1770Adam ROBERTS
Nick MARTIN
San Diego Yacht Club
San Diego Yacht Club
 
USA 1785Brendan KOPP
Michael COSTELLO
Pequot Yacht Club
Falmouth Yacht Club
470 Men - 119 ENTRIES

470 WOMEN Entries
 NAME CLUB     
ARG 8María Fernanda SESTO
Consuelo MONSEGUR
Yacht Club Argentina
Esquel Parque Nauticos San Fernando
AUS 352Carrie SMITH
Ella CLARK
Fremantle Sailing Club
Fremantle Sailing Club
AUS 7Paris STOWELL
Chelsea HALL
Royal Freshwater Bay Yacht Club
Royal Freshwater Bay Yacht Club
Royal Freshwater Bay Yacht Club
AUT 443Lena HESS
Eva-Maria SCHIMAK
Union Yachtclub Neusiedlersee
Union Yachtclub Neusiedlersee
BRA 177Fernanda OLIVEIRA
Ana Luisa BARBACHAN
Confederaçăo Brasileira De Vela E Motor
Confederaçăo Brasileira De Vela E Motor
www.cbvm.org.br
BRA 187Martine SOFFIATTI GRAEL
Isabel SWAN
Marinha Do Brasil
Marinha Do Brasil
Embratel marinha do brasil autotrac governo do estado do rio de janeiro
BUL 243Yana MARKOVA
Iva NEDEVA
Omc Nessebar 2000
Briz Varna
Toyota
CAN 610Jen BRAEM
Erin FLANAGAN
Royal Victoria Yacht Club
Royal Victoria Yacht Club
CAN 617Dana ARCHIBALD
Karen DEXTER
Royal Nova SCotia Yacht Squadron
Royal Nova SCotia Yacht Squadron
CHN 248Xiaoli WANG
Xufeng HUANG

 
CHN 600Huimin FENG
Lizhu HUANG

 
CHN 660Liping CAI
Yang GAO

 
CRO 111Enia NINCEVIC
Romana ZUPAN
Jedrilicaski Klub Uskok
DEN 143Henriette KOCH
Lene SOMMER
Royal Danish Yacht Club
Royal Danish Yacht Club
TORM
ESP 133Marina GALLEGO DURAN
Julia RITA ROMAN
Club Maritimo San Antonio De La Playa (cmsap)
Club Martimo Mahon (cmm)
Govern de les Illes Balears, Mallorca Elite fitness club Escola Balear de l'Esport
ESP 696Tara PACHECO
Berta BETANZOS
Rcr Suroeste Mogan
Rcm Santander
FIN 141Rosa LINDQVIST
Johanna ESKELINEN
Marjaniemen Purjehtijat
Helsingfors Segelklubb
Julbo
FIN 17Nina TAMMISTO
Annina TAKALA

FRA 12Emmanuelle ROL
Hélčne DEFRANCE
Asptt Marseille
Asptt Marseille
FRA 4Ingrid PETITJEAN
Nadčge DOUROUX
Société Nautique De Marseille
www.uship.fr www.lanautique.com www.marseille.fr www.bolle.com www.wichard.com www.harken.com
FRA 9Camille LECOINTRE
Mathilde GERON
Srbrest/equipe De France Militaire
Cnplerin
Vecteurplus
GBR 831Frances PETERS
Eilidh MCINTYRE
Hayling Island Sailing Club
GBR 840Sophie WEGUELIN
Sophie AINSWORTH
Rlymyc
Grainmarketproperties
GBR 842Sarah AYTON
Saskia CLARK
Wpnsa
Wpnsa
Skandia Team GBR Volvo QuIC
GBR 847Hannah MILLS
Claire CUMMING
Wpnsa
Wpnsa
GBR 850Penny CLARK
Katrina HUGHES

Royal Navy
GER 12Victoria JURCZOK
Josephine BACH
Verein Seglerhaus Am Wannsee
GER 21Kathrin KADELBACH
Friederike BELCHER
Norddeutscher Regatta Verein / Verein Seglerhaus Am Wannsee
(NRV / VSaW)
EWE Sailing Team (www.ewe
GER 4984Marlene TROMMER
Britta HEIL
Freie Vereinigung der Touren-Segler Grünau
Tegeler Segel Club
GER 61Tina LUTZ
Susann BEUCKE
Chiemsee-yacht-club
Hannoverscher-yacht-club
D
GER 66Annina WAGNER
Marlene STEINHERR
Potsdamer Yacht Club
Potsdamer Yacht Club
Bogner
GER 72Annika Bochmann
Anika Lorenz
Verein Seglerhaus Am Wannsee
Verein Seglerhaus Am Wannsee
 
GER 96Wibke WRIGGERS
Geeske GENRICH
Hannoverscher Yacht Club
Hannoverscher Yacht Club
Sailing Team Germany
GRE 224Virginia KRAVARIOTI
Olga TSIGARIDI
Hellenic Yacht Club Of Greeks From Egypt
Hellenic Yacht Club Of Greeks From Egypt
bmw spanos s.a www.bmw
GRE 67Afrodite KYRANAKOU
Sofia PAPADOPOULOU
Ocfp ( Olympiakos Piraeus Fans Association )
Nokv ( Nautical Club Vouliagmenis' Residents )
GRE 8Maria VOULGARAKI
Danai PASCHOU
Piraeus Sailing Club
Pease And Friendship Sailing Club
ISR 311Gil COHEN
Dana MAMRIEV
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
ITA 23Giulia CONTI
Giovanna MICOL
Marina Militare
Marina Militare
ITA 4452Francesca KOMATAR
Sveva CARRARO
Sezione Velica Aeronautica Militare
Societŕ Nautica Pietas Julia
Yachting Sport Trieste
JPN 4151Ai KONDO
Wakako TABATA

JPN 4321Yuka YOSHISAKO
Noriko OKUMA
Benesse
Benesse
Benesse
NED 11Lisa WESTERHOF
Lobke BERKHOUT
Wsv Hoorn
Wsv Hoorn
Delta Lloyd Kernploeg
NED 26Rosita BAKKER
Jeske KISTERS
Wsv Hoorn
Wsv Braassemermeer
NED 6Margriet FOKKEMA
Marieke JONGENS
Wv De Doordrijvers
Wv Bestevaer
Delta Lloyd Kernploeg
NZL 202Melinda HENSHAW
Bianca BARBARICH-BACHER
Takapuna Yacht Club
Murrays Bay Sailing Club
NZL 206Sarah BERRY
Emma BERRY
Worser Bay Boating Club
Worser Bay Boating Club
Agility Logistics
NZL 75Jo ALEH
Olivia POWRIE
Royal New Zealand Yacht Squadron
Royal New Zealand Yacht Squadron
Yachting New Zealand
POL 55Agnieszka SKRZYPULEC
Jolanta OGAR
Sejk Pogon Szczecin
Azs Awfis Gdansk
RUS 12Natalia IVANOVA
Diana KRUTSKIKH
Moscow Sailing SChool
RUS 44Ekaterina BESSONOVA
Lyudmila DMITRIEVA
Moscow Sailing SChool
RUS 700Vladelina ILIENKO
Elena KHRUKINA
Moscow Sailing SChool
Moscow Sailing SChool
SLO 64Tina MRAK
Teja CERNE

SUI 14Stéphanie HASLER
Romy HASLER
Société Nautique Rolloise
Société Nautique Rolloise
SWE 331Karin SÖDERSTRÖM
Martina SÖDERBOM
Gkss
Gkss
CASTELLUM
SWE 342Ingrid SODERSTROM
Linnea WENNERGREN
Gothenburg Royal Sailing Club
Gothenburg Royal Sailing Club
Castellum www.castellum.se
SWE 344Lisa ERICSON
Astrid GABRIELSSON
Gkss
Gkss
Castellum
UKR 41Oleksandra CHYCHEROVA
Anastasiya KRASKO
Association Of The Citizens «yacht–club Of Alchevsk»
Association Of The Citizens «yacht–club Of Alchevsk»
UKR 7Anastasiia KOLOMIETS
Kateryna DMYTRENKO
Km Svsm, "spartak"
Km Svsm, "spartak"
UKR 93Anna KYSELOVA
Liubov CHUNIKHOVSKA

USA 1712Annie HAEGER
Briana PROVANCHA
Lake Beulah Yacht Club
Southwest
USA 1736Amanda CLARK
Sarah CHIN
Shelter Island YC, New York YC
Surf City YC
US Sailing Team AlphaGraphics
USA 1757Erin MAXWELL
Isabelle KINSOLVING FARRAR
Stonington Harbor YC
Stonington Harbor YC
US Sailing Team Alphagraphics
470 Women - 62 ENTRIES

COACH Entries
 NAME CLUB     
Shuichiro Kuroiwa
Coach - 1 ENTRIES

COACHES/TEAM LEADERS/TEAM REPRESENTATIVES Entries
 NAME CLUB     
Alejandro Irigoyen  
Andrea Mannini
Victor Kovalenko  
Jenny Armstrong  
Belinda Stowell Brett  
Felix Meyer  
Peter Krimbacher  
Cor van der Nagel
Paulo Ribeiro  
Lawrence Suter  
David Hughes  
Yusheng Ji  
Edo Fantela  
Karlo Krpeljevic
Kevin Burnham  
Zdzislaw Staniul  
Alejandro Folch
MIGUEL SANCHEZ-CUENCA
Raul Ramos  
Jorge ANGULO
Inigo FERNANDEZ
Petri Leskinen
Claude Petitjean  
Loďc Le BACQUER  
Billon Loďc
LE BERRE NICOLAS  
BERNARD Didier  
Pippa Wilson  
Joe Glanfield  
Callum MacDonald  
Steven Lovegrove  
Morgan Reeser  
Tom Saunt  
Johannes Polgar  
Marek Chocian  
Christiane de Nijs  
Lutz Patrunky  
Mike Knobloch
Tomasz Stanczyk  
Athanasios Pachoumas  
SPIROS PASCHOS  
Andreas Kosmatopoulos
Dimitris Psomiadis
NIKOLAOS DROUGKAS
RUSLANA TARAN
Ilias Mylonas
EVANGELOS MITAKIS
Tamas Kelemen  
Brahlad Jetley
Tom Mapplebeck  
Ilan Basik  
Shahaf Amir  
Gigi Picciau  
Giordano Bracciolini  
Guglielmo Vatteroni  
Francesco Fella Torre  
Matjaz Antonaz  
Kazuto Seki
Kenji Nakamura
Toshio Yamada
Kazuma Mifune
Masashi Horikawa
Seki Kazuto
KAZUNORI KOMATSU
Akihito Nakamura
JungChul KIM  
Dick Coster
Jacco Koops
Yanick Boumans  
Rob SEPERS
Hamish Willcox
Nathan Handley  
Rafal Sawicki
Rui Brites  
Alexander Plotnikov
Sergey Egorov
Andrey ILIENKO  
Mikhail Zabolotnov
Craig Ferris  
Peter Logan  
Luka Strahovnik
Matías Bühler
Magnus Gravare  
Thomas Rahm  
Volodymyr KYSELOV  
Olexandr GERASYMENKO  
Anatoliy Osypov  
DMYTRO TSALIK  
Olena MAIOROVA  
Rollin Whyte
Romain BONNAUD
Mark Ivey
Bunny Warren
Coaches/Team Leaders/Team Representatives - 93 ENTRIES

 

Comment about the event

Entry Login

Entry ID Password

Forgotten password?