BIC TECHNO 4.5 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
9974Galahad WISBEY Bewl Blasters / Queen Mary Sailing Club
976Fiona ANDERSON Pugneys Pirates
9962Dominic MEYLAN-STEVENSON Pitsford
9948Lydia HOWLEY Pitsford
12Zara PETTS Hssc
0Joshua CROFT Roseland Waveriders
Bic Techno 4.5 - 6 ENTRIES

BIC TECHNO 5.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
991Jack BASSETT Bristol Corinthian Yacht Club
9972Alice READ Oxford Sailing Club
111Luca DOMINGUEZ Clyde Windsurfing Club
8934Ross WARREN Roseland Waveriders
512Isaac BRADLEY-BAKER West Kirby Warriors
504Zed SPENCER-MILNES Shotwick Lake SC
317Jack BRAMLEY North Lincolnshire Sailing Club
9844Ella MILNE Academy Allstars
9916Flora TODD Oxford Sailing Club
9987James HATCHER Bristol Corinthian / Axbridge
861Zoe DIXON Oxford SC
9918Georgina SAVAGE Bristol Corinthian Yacht Club
9981Alexei MURPHY Bray Manic Monkeys
393Joshua CAREY Pugneys
Bic Techno 5.8 - 14 ENTRIES

BIC TECHNO 6.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
383Matthew CAREY Pugneys
977Oliver ANDERSON Pugneys Pirates
814Sarah LABOURNE North Lincs
9857Sarah JACKSON Astbury
472Charlie GILBERT Northamptonshire Sailing Club
854Lou BROWN BCYC
934Rachel HORTON Academy Allstars
9908Lucy TAYLOR Calshot
982Jordan HOWRAM North Lincs & Humberside SC
585Lucy GRAYSTON Roseland Waveriders
9970John HUMPHRIES Qmsc
759Dean HARGRTEAVES Loch Insh
9984Graham BROWN East Kilbride
9917Isabelle SAVAGE Bristol Corinthian Yacht Club
9842Jack LENNON Nl&hsc
9979Charlotte RUTTER West Kirby Warriors
874Joseph PATRICK Pitsford
9902Sebastian ROUND Calshot Beach
885Jacob NEWTON North Lincs
118Harry DAVIS N.l&h.s.c.
9997Jenna GIBSON Hssc
9919Benjamin Marshall
9688Alice BUTTS Pitsford Northampton
000Georgia Leigh JONES West Kirby Warriors
9983Alex PARKER Oxford Sailing Club
Bic Techno 6.8 - 25 ENTRIES

BIC TECHNO 7.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
9862Jan GOLDBECK
812Tristan LEVIE
459Morgan ROBINSON Llandegfedd
987Eilidh SUTHERLAND Loch Insh
0Josh MILES Spray Watersports
922Jed DAVIS N.l.&h.s.c.
889Natalie MCWILLIAMS Rncyc
361Hudspith HARRIET Norwich Force 8th
309Fynn PAGE Croft Farm
9961Adam MEYLAN-STEVENSON Pitsford
980Lewis MAY Northlincs
9912Alexander SAVAGE Bristol Corinthian Yacht Club
9871Charlotte SEAL North Lincs & Humberside SC
850Holly MACPHAIL Clyde Windsurfing Club
910Henry SEIFERT Alton Water
983Matthew BARTON Alton Water
9909Aidan LIDDY Queen Mary Sailing Club
Bic Techno 7.8 - 17 ENTRIES

CADET Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
9293Isabelle NEVETT
Natalia HORSEY
Fpsc
Fpsc
8521Alex PAGE
Richard TOWNLEY
Alton Water Sailing Academy
Alton Water Sailing Academy
8571Lucy TERKELSEN
Lainey TERKELSEN
Stone Sailing Club
Stone Sailing Club
9369Sam YALE
Harry CHATTERTON
Waldringfield
Waldringfield
9317Joseph CHADWICK
Nicholas LATHAM
Fishers Green SC
Fisher Greens SC
9360Oliver HUDSON
Sam WRANKMORE
Frensham Pond
Frensham Pond
9400Jessica D'ARCY
Martha ADAMS
Frensham Pond SC
Frensham Pond SC
7280Katherine SELFE
Rebbeca VAN INGEN
Stone Sailing Club
Stone Sailing Club
8539Molly SPEIRS
Isobel SPEIRS
Frensham Pond Sailing Club
Frensham Sailing Club
9390Alex PHILPOTT
Megan FERGUSON
Fpsc
Fpsc
8421Charlie LINSELL
Lisa ROSE
Waldringfield SC
Waldringfield SC
5966Esme JONES
Martha JONES
Royal Torbay YC
Royal Torbay YC
7644Phoebe JONES
Eliza JONES
Royal Torbay YC
Royal Torbay YC
7337Sarah O'BRIEN
Amy Allen
Fishers Green
Fishers Green
8420Harriet AYRE
Jonathan VAN INGEN
Stone Sailing Club
Stone Sailing Club
8333Charles WHYTE
Laura HARDIE
Fpsc / Tamesis
Fpsc
8402Will MCMAHON
Reece LANE
South Cerney SC
South Cerney SC
Cadet - 17 ENTRIES

FEVA Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
4385Emily PROUD
Olivia WINTHER
Cyc
Cyc
4195Cameron WEBBER
Joseph FENWICK
Hill Head SC / Thornbury SC
Hill Head SC
56Rebecca LEWIS
Harriet WINBUSH
Draycote Water Sailing Club
Draycote Water Sailing Club
1883Sophie WARD
Will WARD
Ogston SC
Ogston SC
2153Jane FURNESS
Immi SLINN
Draycote Water SC
Draycote Water SC
3815Molly GILBERT
Mollie LIPPETT
Emsworth Sailing Club
Emsworth Sailing Club
783Jack NUNN
James DANDO
Cbyc
Cbyc
3908Molly GRIFFIN
Dom HALL
Draycote Water
Draycote Water
4039Wills MURRAY
Will ORMEROD
Oxford Pirates
Oxford Pirates
4102Matt HILL
Joe REEVE
Burghfield
Burghfield
2215Max GRIGGS
Cody GRIGGS
Royal Torbay Yacht Club
Royal Torbay Yacht Club
4037Libi ASKEW
Amy STEWART
Burghfield Sailing Club
Burghfield Sailing Club
Feva - 12 ENTRIES

MIRROR Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
70139Scott BROMLEY
Adam BROMLEY
South Staffordshire
South Staffordshire
70667April WHITELEY
Jamie WHITELEY
Ullswater YC
Ullswater YC
70427Chloe MACAULAY
Isobel LEROUX
South Staffs SC
South Staffs SC
40984Dominic DANIEL
Eleanor RICE-BIRCHALL
Otley SC
Otley SC
53561Thomas DEAN
George RICHARDS
Beaver Sailing Club
Beaver Sailing Club
70167William HIDE
Emma CLAYTON
Yorkshire Dales SC
Otley SC
70567Eleanor HIDE
Sophie BENN
Yorkshire Dales SC
Otley SC
70559Alice TAYLOR
Patrick TAYLOR
Itchenor Sailing Club
Itchenor Sailing Club
25004Sarah CLAYTON
Ellie BENN
Otley
Otley
70274Joanna KALDERON
Otilie SPRUIT
Itchenor
Itchenor
70520Katie DAVIES
Gemma KEERS
Itchenor
Itchenor
70631Isabel DAVIES
Rebecca ADDISSON
Itchenor
70010Annabelle ORME
William ORME
Beaver
Beaver
70654Evangeline HOWARTH
Isabel TATE
South Staffordshire Sailing Club
South Staffordshire Sailing Club
70624Grace YEOMAN
Annabel FISK
Itchenor
Itchenor Sailing Club
Mirror - 15 ENTRIES

OPTIMIST Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
5726Ruaridh MILLS Glencoe Boat Club/loch Tummel Sailing Club
5738Thomas HOWARTH South Staffordshire Sailing Club
5690Jamie HARRIS Bristol Corinthian
6091Matthew LECKIE Leigh And Lowton
5947James BISHOP C.c.s.c
5534Oliver GOODHEAD South Staffs Sailing Club
5477Isabel BERKLEY Durleigh SC
5353Ryan BUSH Bristol Corinthian YC
5667Bobby HEWITT Leigh & Lowton S C
5673Freddie LOCKETT Barnt Green
5618Rosie WILLIAMSON Bowmoor SC
5559Jasmine WAITE Restronguet Sailing Club
5766Alex MCCORMACK SCaling Dam Sailing Club
4744Charlie EWING Dee SC
5575Alaric BATES Cardiff Bay YC
6015Daniel LEGG Bristol Corinthian Yacht Club
5780William BEDFORD Spinnaker
5760Tom SMITH Notts County SC
5757Sam VINEY Cbyc
5971Matthew VINEY Cbyc
5816Pippa CROPLEY Rlymyc
5361Matthew JAYASEKARA Corinthian Otters
5993Colette BACON Corinthian Otters
5876Jonathan BROWN Restronguet
5299Ben WEBB Wraysbury Lake Sailing Club
5566Mila MONAGHAN Cardiff Bay YC
5751William KNATCHBULL Bowmoor Sailing Club
5637William HALL Cbyc
5970Rhys LEWIS Cbyc
5881Alice SMITH Papercourt
5973Ciaron JONES Portdinorwic Sailing Club
5391Ben SETTLE Beaver Sailing Club
5571Alex SMALLWOOD Wraysbury Lake
5568Daniel THORNE-LARGE Chipstead SC
5940Emma BAKER Weir Wood SC
4903Nia BERRY Cbyc
5990Dominic HALL Papercourt SC
5688Jamie SMITH Papercourt / Hisc
5368Emilia BOYLE Rlyc
5730Billy JOHNSON Norfolk Broads Yacht Club
5901Ross THOMPSON Frensham Pond SC / R Lym YC
6017Hattie ROGERS Royal Lymington Yacht Club
5669Jacob FARREN-PRICE Warsash/rlyc
6069Vita HEATHCOTE Royal Lymington
5305Isla HARPER Loch Lomond Sailing Club
6060Rory HARPER Loch Lomond Sailing Club
6009Louise HUGHES Upper Thames SC
4820Deborah HUGHES Upper Thames SC
6000Arthur BROWN Royal Burnham YC
5467Harriet PHILO POWELL Dabchicks Sailing Club
5153Hamish TAYLOR Clyde Cruising Club
5916Rebecca BRYANT Annandale
5914Alex KING Warsash SC
5945Iain SWORD Loch Tummel SC/ Ccc
5878Niccolo' VETTA Annandale SC
5927Dan ATHERTON Rlyc
Optimist - 56 ENTRIES

TOPPER Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
46127Penny DOWNES Chester & Nefyn
35933Richard BETTLES Tollesbury
47128Gus DIXON Royal Harwich Yacht Club
44980Zac GIBBONS Redesmere
46090Annie STYLIANIDES
45633Georgia GRICE
45586Adam FULLER Orwell Yacht Club And Alton Water Sports Club
46075Alexander HUGHES Sutton
46084Mitchell KNEALE Chester
20884Will SCOTT
46889Lucy GATES Qmsc
46189Tom PURDON Slyc
45699Simon GEORGE Gmsc
46969Harriet WARD Queen Mary
45477Teresa FRANZ Papercourt SC
47027George HUNTER Haversham
46994George HAYNES Bewl Valley Sailing Club
45710James COOK Papercourt Sailing Club
46939Joseph MULLAN Priory And Stewartby
46921Josh CLARKE Minnis Bay
45409Kae CLARK Helensburgh Sailing Club
42079George HYETT Downs Sailing Club
46512Lawrence CLABBURN Rutland Sailing Club
46957Liam GLYNN Ballyholme Yacht Club
46714Suzanne FLANNIGAN Ballyholme Yacht Club4
47083Tim BROW Ballyholme Yacht Club
45197Joe HENDERSON Sunderland / Derwent
46888Callum ESCRITT Yorkshire Dales S C
25924Sam WILKINSON Donaghadee Sailing Club
45022Thomas CLAYTON SCaling Dam Sailing Club
42115Ellie SMITH Beaver
46772James THOMAS Cbyc/llandegfedd
46513Joseph TROTTER Drsc/syc
42619Luke ROBERTSON Sycsa/durleigh
46116James CUMMINS Chew Valley Lake Sailing Club
46569Nicola EAMES S.l.y.c
46717Conor O FARRELL Carlingford Lough Yacht Club
46222Marcus TRESSLER Middle Nene Sailing Club
41828James BOWLER Shotwick Lake Sailing Club
46481Chelsea JACKSON Llyn Brenig
47028Emma PHILLIPS Starcross Yacht Club
45156James GUINAN Bala SC
46483Archie DODWELL Cardiff Bay Yachy Club
46175William BIRCH-TOMLINSON Emsworth Slipper SC And Dovey YC
47029Joseph DEBANKS Oxford Sailing Club
45925Ella METHVEN Plymouth Youth Sailing
45530Chloe BARR Hillhead SC
42357Sophia HARPER Bosham Sailing Club
43087Caitlin TWEEDLE Oxford SC
46699Adam STONE Burghfield SC
47101Sophie OTTER Hollowell Sailing Club
45104Bella FELLOWS Yyc/pys
46482Frankie DICKENS Mumbles Yacht Club
46231Daniel CROOK Cardiff Bay Yacht Club
45152Jessica MILFORD Loch Tummel SC
46693Nathaniel GORDON Parkstone Yacht Club
47097Andrew PENNEY East Antrim Boat Club
46172Lewis MARR Largs Sailing Club
45732Joshua TOWNE Redesmere
44471Thomas WALLWORK Redesmere
46920Edward HIGSON Frampton On Severn
46025Charlie NUNN Fowey Gallants SC
46962Ella CUDMORE Chew Valley Lake Sailing Club
44902William THOMAS Teifi
44844James CHASTY Redesmere Sailing Club
46892Abi EASTON Redesmere
46679Alexander SCHUSTER BRUCE Parkstone Yacht Club
Topper - 67 ENTRIES

If your name is not on this list, you have not completed all the 3 stages of the entry process. Please login into your account to finalise your entry

Manage your entry

Sign in to manage your entry details.

  • RYA Junior Squads
  • ET