BIC TECHNO 4.5 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
9916Flora TODD Farmoor Sailing Club
814Sarah LABOURNE North Lincs & Humberside SC
874Joseph PATRICK Pitsford
504Zed SPENCER-MILNES Manley Merekatz/shotwick SC
9918Georgina SAVAGE Bristol Corinthian Yacht Club
12Zara PETTS Hssc
9844Ella MILNE Academy Allstars Poole
711Jessica DUDFIELD Bewl Windsurfing
459Morgan ROBINSON Llandegfedd Reservoir Dogs
9953Owen HARRIES Llanishen Sailing Club
0Josh GREENHAF Llandegfedd Reservoir Dogs
9934Ross WARREN Roseland Waveriders
Bic Techno 4.5 - 12 ENTRIES

BIC TECHNO 5.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
9946Daniel WILSON
9947Emma WILSON
9919Ben MARSHALL
6Will ROBERTS Port Dinorwic Sailing Club T15 Plas Menai
885Jacob NEWTON North Lincs & Humberside
9908Lucy TAYLOR Calshot Flyers
9688Alice BUTTS Pitsford Northampton
118Harry DAVIS Nl&hsc
795James BLOOR Astbury
984Nick SYLVESTER Roseland Wave Riders
9857Sarah JACKSON Teamastbury
934Rachel HORTON Academy Allstars Poole
585Lucy GRAYSTON Roseland Waveriders
1661Lou BROWN South West Windsurfing
982Jordan HOWRAM North Lins Humberside SC
9945Ellie TROLLOPE Alton Water
Bic Techno 5.8 - 16 ENTRIES

BIC TECHNO 6.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
9826Edward WARDLE Team Astbury
714Emily HALL Notts County Sailing Club
852Henry BLOODWORTH Queen Mary Sailing Club
808Robert GRIFFITHS North Lincs And Humberside SC
980Lewis MAY Northlincs
9910Henry SEIFERT Alton Water
710Jonny DUDFIELD Bewl Windsurfing
9862Jan GOLDBECK
9871Charlotte SEAL North Lincs & Humberside SC
821Ruben LANSLEY North Lincs And Humberside Sailing Club
466Cameron COGHILL Notts County Sailing Club
9940Rachel FINCH Hythe Hotshots
922John DAVIS Nl&hsc
212Callum KERR
696Rhys CORNFIELD Loch Insh Windsurfing Club
850Holly MACPHAIL Clyde Windsurfing Club
9768Mark REYNOLDS Astbury
9912Alexander SAVAGE Bristol Corinthian Yacht Club
9917Isabelle SAVAGE Bristol Corinthian Yacht Club
759Dean HARGREAVES Loch Insh
9867David TAYLOR Loch Insh Windsurfing
309Fynn PAGE Croft Farm
Bic Techno 6.8 - 22 ENTRIES

BIC TECHNO 7.8 Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
994Amy BARRATT Rutland
758Annalee HARGREAVES Loch Insh
997Zach BRUBERT
9949Lily KEHOE Plas Menai
812Torin PRESCOTT Loch Insh Monsters
976Jack BAILEY Team Astbury
889Natalie MCWILLIAMS East Kilbride Eagles
881Luke TAYLOR Pitsford
661Ross KENMUIR Clyde Windsurfing Club
875Luke PATRICK Pitsford
935Joe BARNES Axbridge
855Scott COLLINS Manley Mere Katz/shotwick SC
948Guy DIXON Oxford Sailing Club
9693Dani CONROY Hythe And Saltwood Sailing Club
9930Jason HARBOR Queen Mary
9861Harriet HUDSPITH Norwich Force 8th
684Ludo FRENCH Academy Allstars
695Conor WELLS Hythe And Saltwood Sailing Club
983Matthew BARTON Alton Water
9826Richard WARDLE Team Astbury
9909Aidan LIDDY Queen Mary Sailing Club
9597Catriona HARDS Hythe And Saltwood SC
Bic Techno 7.8 - 22 ENTRIES

CADET Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
93057627James TURL
Chris TURL
Exe
Exe
9289Matthew CURRELL
Theo SMITH
Parkstone YC
Parkstone YC
8420Harriet AYRE
Jonathan VAN INGEN
Stone Sailing Club
Stone Sailing Club
9034Will DAVIS
Jack COLLINGS
Royal Lymington
Royal Lymington
9302Jack HARDIE
Olivia BATES
Frensham Pond
Frensham Pond
6977Rhos HAWES
Lewis LANE
SCsc
SCsc
8393Annie KNOTT
Sammy JONES
Waldringfield
Waldringfield
8421Charlie LINSELL
Alex EATON
Waldringfield SC
Waldringfield SC
7337Sarah O'BRIEN
Adam LEAT
Fishers Green
Fishers Green
9207Josie GUMMER
Ollie PAYNE
Fishers Green
Fishers Green
9382Matthew SIM
William MCMAHON
South Cerney SC
South Cerney SC
9083Jack SHORTER
Shaun SCARBROOK
Corinthian Otters
Corinthian Otters
9208Oliver FITZGERALD
Toby FITZGERALD
Frensham Pond Sailing Club
Frensham Pond Sailing Club
9215Bryony BENNETT
Tara RAFFERTY
Parkstone Y C
Parkstone Yacht Club
8408Katie KINVER
Gina HEARTH
Exmouth
Starcross
8352Matthew SHORROCK
Ben SHORROCK
Frensham Pond SC
Frensham Pond SC
7658Annabel FOX
Sophia COCKELL
Draycote
Draycote
9317Joseph CHADWICK
Nicholas LATHAM
Fisher's Green SC
Fisher's Green SC
Cadet - 18 ENTRIES

FEVA Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
843Cameron WEBBER
Joseph FENWICK
Hill Head SC / Thornbury SC
Hill Head SC
1883Sophie WARD
William WARD
Ogston SC
Ogston SC
870Joe WINBUSH
Jamie PEARSON
Draycote Water SC
Draycote Water SC
121Hannah MAYCOCK
Thomas MAYCOCK
Draycote Water
Draycote Water
1525Jack SMITH
Ollie WRIGHT
Rtyc
Rtyc
3537Lily SUMMERS
Islay GRANT
Emsworth Sailing Club
Emsworth Slipper Sailing Club
3818Anna PRESCOTT
Jessica EALES
Lymington Town Sailing Club
Lymington Town Sailing Club
113William CHANTER
Luke FISHER
Bough Beech Sailing Club
Bough Beech Sailing Club
3815Molly GILBERT
Mollie LIPPETT
Emsworth Sailing Club
Emsworth Sailing Club
3590Sully ILLING
Finley BOON
Northampton Sailing Club
Northampton Sailing Club
11Molly GRIFFIN
Dominic HALL
Draycote Water
Draycote Water
3357Matilda DOLIN
Will DOLIN
Burghfield S.c.
Burghfield S.c.
129Barnaby BLACKSTONE
Ben MOVERLEY SMITH
Bewl Valley Sailing Club
Bewl Valley Sailing Club
3030William PROUD
Emily PROUD
Chichester Yacht Club
Chichester Yacht Club
2046Matt HILL
Joseph REEVE
Burghfield SC
Burghfield SC
Feva - 15 ENTRIES

MIRROR Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
70139Scott BROMLEY
Adam BROMLEY
South Staffordshire
South Staffordshire
70571William HARTLEY
Ben WEBB
Itchenor SC
Itchenor SC
70459Mali HARNETT
Isabelle BRUTON
Whitstable Yacht Club
Whitstable Yacht Club
70427Chloe MACAULAY
Isobel LEROUX
South Staffordshire SC
South Staffordshire SC
70015Edward GRAYSON
Matthew FOSTER
Beaver Sailing Club
Beaver Sailing Club
70152Evie HOWARTH
Annabelle HICKLIN
South Staffordshire Sailing Club
South Staffordshire Sailing Club
70456Emma GRAYSON
Rachel GRAYSON
Beaver Sailing Club
Beaver Sailing Club
70190Tom COSIER
Scarlett SHEPHERD
Restrounguet Sailing Club
Restrounguet Sailing Club
70274Joanna KALDERON
Grace YEOMAN
Itchenor
Itchenor
25004Sarah CLAYTON
Emma CLAYTON
Otley Sailing Club
Otley Sailing Club
70455Drystan HARNETT
Esme SHEPHERD
Whitstable Yacht Club
Restronguet Sailing Club
Mirror - 11 ENTRIES

OPTIMIST Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
5901George HAYNES Bewl Valley Sailing Club
4923Emlyn WILLIAMS Clwb Hwylio Y Felinheli
5547Robbie KING Warsash
5778Daniel BLIGHT Port Dinorwic
5792Sam THOMAS Mumbles Yacht Club
5620Hatty MORSLEY Portdinorwic SC
5080Joe WOODLEY Burghfield
5334Huw NUNN Cardiff Bay Yacht Club
4744Charlie EWING
5722Cora KENMUIR-HOGG Staunton Harold Sailing Club
5667Bobby HEWITT Leigh & Lowton SC
5668Amy JENKINS Papercourt
5953Hannah BRISTOW Budworth
5830Sam TWEEDLE Emsworth SC
5526Eve WILKINSON-BELL SCaling Dam Sailing Club
5000Holly MCKECHNIE Staunton Harold
5819Martha RHODES Middle Nene SC
5988Jack GILLESPIE Largs Sailing Club
4884Jane FURNESS Draycote Water SC
5878Niccolo VETTA Annandale Sailing Club
5708Alasdair IRELAND Toward Sailing Club
5153Hamish TAYLOR Clyde Cruising Club
5320Chay TAYLOR Burnham Sailing Club
5549Arthur BROWN Royal Burnham Yacht Club
5590Sarah JARMAN Royal Lymington Yacht Club
5802Mike HARDING Hollowell
5833Ryan ORR Royal Lymyc
5596Cameron ALLEN Emsworth Sailing Club
5515Emily KING Norfolk Broads Yacht Club
4213Linnea BARRENG Gwsc
5913Kathryn HUTTON-PENMAN Corinthian Otters
5262Thomas JAYASEKARA Corinthian Otters/bsc
5343David LABROUCHE Dabchicks Sailing Club
5780William BEDFORD Spinnaker
5688Jamie SMITH Papercourt Sailing Club/hisc
5990Freddie VERBURGT Papercourt SC
5975Ross BANHAM Bewl Valley Sailing Club
5557Jessy HAMMETT Psc / Hisc
5763David BRAND Papercourt SC
5980James SCOTT Papercourt/ Welsh Harp London
5236Max SPEDDING Dee
5276Mari DAVIES Clwb Hwylio Pwllheli
5867Megan HICKLIN South Staffs Sailing Club
5469William HAWKINS South Staffs
5911Haydn GRIFFITHS Leigh & Lowton Sailing Club
5904Alex JOESBURY Gresford /budworth
5882Josh DAWSON Pdsc
5984Angus JOHNSTONE Annandale Sailing Club
5773Ellen GREENWELL Warsash
5878Niccolo VETTA Annandale Sailing Club
5912Sophie TAYLOR Clyde Cruising Club
5153Hamish TAYLOR Clyde Cruising Club
5419Ollie MARTINDALE Frampton On Severn SC
5435Rachel MAWER Clyde Cruising Club
5902Oliver GUESS Bristol Corinthian YC
5505Alex BIBBY Oxford Sailing Club
5744Phoebe WOOD Bowmoor
5700Alex PLATT Rsc
5945Alasdair LOGAN Clyde Cruising Club
5677Matt WALKER-MORECROFT Bowmoor
5559Jasmine WAITE Restronguet Sailing Club
5812Benno MARSTALLER Rsc
Optimist - 62 ENTRIES

TOPPER Entries
SAIL NUMBER NAME CLUB
44954Daniel FENN Pevensey Bay Sailing Club
28391James SKULCZUK Medway / Bewl
34025Michael CALVERT Salcombe YC
46611Iain MCLAUGHLAN Largs
45159Lucy HARRIS Queen Mary Sailing Club
43328Ella CUDMORE Chew Valley Lake Sailing Club
45236Jacob HUTCHINGS Roadford Lake Sailing Club
41228Edward HIGSON Frampton On Severn SC
45526Katie KANE East Antrim Boat Club
46767Jack BRIEN Royal North Of Ireland Yacht Club
46702Hamish STREETER Hisc
46624Joe GIRLING Norfolk Broads Yacht Club
46569Sarah EAMES Strangford Lough Yaught Club
46568Laura GILMORE Strangford Lough Yacht Club
44583Oliver CAGE-WHITE Bewl Valley Sailng Club
46737Gary FEKKES East Antrim Boat Club
46768Hugh BRAIDWOOD Beccles Amateur Sailing Club
45579Joseph MULLAN Priory Sailing Club
46735Freddie CHIDDICKS Alton Water SC
46610William MASSEY Royal Burnham Y C
45109Timothy BROW Ballyholme Yacht Club
45614Imogen SMITH Bough Beech
46363Andrew PENNEY East Antrim Boat Club
46714Suzanne FLANNIGAN Ballyholme Yacht Club
46430Bex STOWE Rutland SC
46000Katie DABSON Grafham Water
44782Aaron MURRAY Loch Earn Sailing Club
46172Lewis MARR Largs Sailing Club
25924Sam WILKINSON Donaghadee Sailing Club
45189Joanne FOSTER Loch Tummel Sailing Club
46575Joanna BARRIE Annandale Sailing Club
43842Dean MALCOM Largs
45409Kae CLARK Helensburgh Sailing Club
44691Iain SYMON Helensburgh Sailing Club
46172Lewis MARR Largs Sailing Club
46374Tilly JAMES New Quay YC
45559Finn MURPHY Portishead
43150Jenny DINWOODIE Chew Valley Lake Sailing Club
45841Lawrence HERBERT Pys
46308Ed CONNELLAN Middle Nene SC
45979Georgina CLABBURN Rutland SC
46482Frankie DICKENS Mumbles Yacht Club
36392Calum HEALEY Sutton SC
46879Edward DOWNES Nefyn & Chester Sailing Clubs
45968Christopher COWAN Portchester Sailing Club
45506Henry MORLEY Rutland
20884Will SCOTT Ibrsc
45490William TARN-CHAPMAN Derwent Reservoir SC
46736Ellie KING Emsworth Slipper Sailing Club
45241Henry CUNNISON Emsworth Slipper Sailing Club
46625Matthew STEPHENS Burghfield
46654Curtis MEARNS Leigh And Lowton
45356Lucy MEARNS Leigh And Lowton
46216Niall HOUSTON Hayling Island - Mengeham Rythe
46484Katie BARRACLOUGH Burghfield
44586James MAPLEY Felpham Sailing Club
33984Brendan WOOD Emsworth Slipper Sailing Club
46590Lawrence LOGAN Notts County SC
44416Sophie OTTER Hollowell Sailing Club
46700Ben BAILEY Shotwick Lake Sailing
43814Nicholas MORGAN Thornbury SC
45925Josh DAVIES Pwllheli & Nefyn
45996Henry MARTINDALE Frampton On Severn SC
46539Rory HUMPHRIES Leigh & Lowton
46509Hugh GUINAN Llangorse
46215Christopher TOWERS Yorkshire Dales Sailing Club
46391James WILLIAMS Shotwick Lake S.c.
46124Dan VENABLES Sutton S C
46178Aled GODDARD Bala Sailing Club
46572Chris BARNES Leigh And Lowton Sailing Club
44170Poppy WOODCOCK Nbyc
46876Benjamin SWYER Coniston & Ripon
45971Abi EASTON Redesmere
46231Daniel CROOK Cbyc
Topper - 74 ENTRIES

If your name is not on this list, you have not completed all the 3 stages of the entry process. Please login into your account to finalise your entry

Manage your entry

Sign in to manage your entry details.

  • RYA Junior Squads
  • ET